Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12602 anket
Vytrženo z diskuze: Máte doma mrazák/ y, ať pultový či šuplíkový ( myslím samostatný předmět bez lednice. Jen mrazák) ( Pokud máte více domovů tak tam kde pobýváte nejvíce. Nepočítám koleje a priváty) ? - Anketa 11590

- Jojo
- Ahoj, dala jsem tu tuhle anketu, protože jsem si všimla, že mnoho lidí si v poslední době koupilo mrazáky a dost mě to překvapilo. my ho máme od 1990. pultový.
- Jen s lednicí, ale nechápu, proč dle otázky mám dát ne, je to normální plnohodnotnej čtyřšuplíkovej mrazák, takže i velikostně nezaostává, jen nezabírá místo navíc vedle.
- Meli jsme, asi predevcirem jsme nastehovali novou lednici i s mrazakem :D
- Ne a ani jsme nikdy neměli, vždycky s lednicí (ale dveře má zvlášť, není uvnitř lednice)
- Dříve jsme měli pultový u kuchyně, tehdy se ale zamrazovalo, co se dalo. Pár let zpátky posloužil ještě ve sklepě. Ale bylo to spíše mimořádný, ta mrtvola se musela někam schovat a v mrazáku u lednice nebylo tolik místa.
- 3. já vím,že je to plnohodnotný mrazák s lednicí dohromady, ale právě proto mě to zajímá. kdo má doma mrazák jako by navíc když to tak řeknu. když to tak vezmu, kdo zkrátka zabírá místo mrazákem navíc. s lednicí je v 99% i mrazák ať už v lednici nebo s jinými dveřmi, ale jeden předmět.
- 6. taky jsme tak zamrazovali a zamrazujeme pořád. naši dovezou 20kg masa z makra tak je to v mrazáku. ale stejně chceme koupit ten mrazák s lednicí dohromady, protože ten starý žere neuvěřitelně elektřinu.
- zbytečný plýtvání, řekl bych, to co ušteříš za 20 kg masa z makra, to 2x přeplatíš za mrazák :D
- 9. asi tak :D
- Dám si čokoládu moment ;)
- nejsem si jistý, jestli bydlím na privátu nebo ne...
- 10. já to našim pořád říkám. proto chtějí koupit nějaký ten co má A+++, nemělo by to skoro nic žrát narozdíl od toho co máme.
- 13. Otázka je, zda ho opravdu nezbytně využijete a taky za jak dlouho se těch investovaných

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale