Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: K jakému z těchto postavení ve společnosti máte asi nejblíže? - Anketa 11596

- Terč posměchu
- Dobrá anketa! Asi kombinace víc možností, řekla bych něco mezi podivínem a osobou, která se moc neprojevuje, no plus ještě nějaké odrůdy něčeho dalšího. :D Ale vybrala jsem si převažující možnost.
- Takovej mix, ale asi ten, ke komu si ostatní chodí pro radu :D
- Dobra anketa, i ja jsem takovej mix. Z techto moznosti si fakt jednu nedokazu vybrat, protoze mi prijde, ze ani jedna na me nesedi.
- Vždycky bavič, v některých situacích vůdce...do budoucna bych byla radši vůdce víc a víc :D
- Sem se překlikla promin :/ Jinak Vůdčí typ se sklonama k bavičství ;)
- No určitě mě napadlo mnohem víc možností, ale tak tohle jsou snad ty "nejzákladnější" :) Hana1991 - Říkala jsem si, že by tu zatim nebyl žádnej vůdce? :D
- Všichni si přečtěte vnitřek, je to velmi důležité!!! Zasláno: 16 Led 2014 02:18:53 Citát -Zdravím a upozornuju všechny zdejší uživatele na nehezkou zprávu,když otevřete přesunuté ankety a chvíli budete projíždět ty ankety po stránkách(Myslím tím jenom přesunuté ankety),tak vám po chvilce přebehne trojský kun a počítač je v ****.Prosím admina o rychlou nápravu,já sem takhle přišel o notas tak ted píšu z počítače :/ (Hana1991)
- Taky kombinace, ale ono záleží na tom, kdo mě jak zná. Na první dojem budu možná trochu podivínská, ale když si někoho pustím blíž k tělu (což není jen tak:), pak jsem tou, na níž se spoléhají, komu můžou důvěřovat, komu se svěřují... Někdy můžu působit i nepřizpůsobivě anebo ale i nijace - jak mě co zaujme, tak se k tomu postavím. Anketu oceňuji, i když se na ní dá jen těžko odpovědět.
- No, nechala jsem si možnosti projít hlavou. A vidím to také tak, že záleží, v jak

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale