Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Dali jste někdy svému dítěti výprask? - Anketa 11645

- Jen tak okrajově pokud ano jak to u vás probíhá?
- Ne, přijde mi to s prominutím pitomé. Mám nejvychovanější děti ze školy a přitom jsem jim nikdy nepraštila. Rodiče, kteří své děti bijí považuji za neinteligentní lidi.
- Fakt hodně lidí tu má děti...jinak myslím si, že někdy to není na škodu
- Já se tedy za pitomého rodiče nepovažuji,když malej zlobí vytahnem vařečku dostane na zadek a je klid. Neříkám že to delam casto ale zhruba 1 za mesic dostane.
- 2.: Někdy je lepší dát facku nebo na zadek než říci 1000 slov, pokud stačí krátká domluva, tak je to samozřejmě lepší.
- Nějak mi to je proti mysli. Dítě nemám, ale nedovedu si představit, že bych ho uhodila. Jako někdo silnější, kdo ho má ochraňovat. Rodič má samozřejmě stanovovat hranice a třeba to někdy jinak nejde, ale... asi bych to dělala jen v úplně krajních případech. Jako malá jsem dostala výprask asi 2x. Dodnes si pamatuji proč a za co a fungovalo to... ale taky si dodnes myslím, že kdyby mi bylo jen domluveno, že bych si to pamatovala taky.
- 6:u nás jsme to domluvou zkoušeli ale nepomohlo to výprask pomůže
- Já děti nemám, ale také mi příjde blbost bít děti. Já osobně jsme výprask nikdy nedostal, vždycky se se mnou stačilo domluvit.
- ono když 10x dokola domlouváš a furt nic, tak po jedenáctý přes prdel zaručeně zabere...
- neni to naskodu
- Mám mrňouse, takže výprask (nebo aspoň to, co já si pod tím slovem představuju), zatím nepřipadá v úvahu, ale plácnutí přes zadek nebo přes ruku u staršího prcka ano ;-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale