Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12682 anket
Vytrženo z diskuze: Dostali jste někdy od svých rodičů výprask? - Anketa 11650

- Co mám chápat pod pojmem výprask? Na zadek jsem několikrát dostala, ale to se přece nedá považovat za výprask. Pod tímto slovem si představím opaskem pětadvacet na prdel a to jsem teda ještě nedostala. :D
- Jasně...
- ano a dobře mi tak :)
- Dala jsem unahlene Ano, ale kdyz se zamyslim, tak si fakt nic nevybavuju. Asi jsem nekdy na zadek dostala, ale nepamatuju si to. No a uz asi nedostanu :))))
- Hodněkrát, když mi bylo tak do 4, jenže si to nepamatuju a ani jsem za to prej nemohla, těžký úděl staršího, který to odnáší za mladší. A když jsem byla starší, tak sice výjimečně, ale pamatuju si to dodneška.
- Jako 1...
- jo, dostala jsem od tatíka i od máti takový výprask, že jsem se až počůrala. nejvíc mě ser*, že máti mě střískala za to, že jsem neobrácela do prádla jako děcko oblečení. dnes když věším prádlo ona nemá otočené5 z 10 kousků. je to hnus. a tatík mě zmlátil, že jsem se na něj prý špatně podívala. přitom to není pravda. dodnes jsem to našim neodpustila.
- No asi tak hrozny nebudou, kdyz s nima jeste dodnes bydlis :-)
- Jinak já jsem upřímně ráda, že se se mnou naši občas nemazlili. Kvůli známkám, že jsem něco rozbila, nebo že se něco nepovedlo, mě nikdy netrestali, jediný, co u nás vždy byl velký problém bylo lhaní. To se prostě netolerovalo a ani netoleruje. Pamatuju si, že jednou jsem cosi hrozně dloho zapírala, i když to bylo jasný, že lžu. Naši mě přesvědčovali, že se nebudou zlobit, když jim řeknu pravdu, já to ale nedokázala říct a prostě jsem zapírala a zapírala. :D Ale příště už jsem se radši přiznala, takže jsem jednoznačně pro nějaký ten plác na zadek. Někdy je to efektivnější, než někoho půl dne přemlouvat.
- Pa

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale