Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký typ člověka Vám přijde nejsympatičtější? - Anketa 11655

- Hezká anketa :-) Mám ráda flegmatiky, asi proto, že jsem taky docela flegmoš. Ještě vycházím s melancholikama, u lidí, u kterých převažují zbylé temperamenty nemám nikdy pocit, že bychom si mohli nějak rozumět a taky tomu tak většinou je. :-)
- Dala jsem flegmatika, ale když nad tím tak přemejšlim... Myslim, že neexistuje nikdo (nebo aspoň nikoho takovýho neznam) u koho by byla tak výrazná převaha jednoho z těhle tempramentů, takže je to těžký. Všichni by mi byli asi stejně sympatický, protože každej by měl svý plusy i mínusy.
- A sakra, proč já jenom musim bejt cholerik... :D
- Mám ráda sangviniky. Docela mě překvapuje, že lidi mají rádi flegmatiky, to já teda takovýhle lidi fakt nemusím. Ze své zkušenosti (!) musím říct, že se na ně nedá moc spolehnout, protože jim je to jedno a jsou v klidu i když je potřeba nutně rychle jednat.
- No, já třeba jakožto flegmatik nemám ráda, když mě někdo nutí rychle jednat, chci mít svůj klídek a nějací naspeedovaní sangvinici či cholerici mě leda tak stresují. Přesto si nespolehlivá nepřipadám... Ono prostě záleží na situaci a co kdo chce dělat.
- Neposuzuju lidi na zaklade techto meritek. Chybi mi odpoved "jinak", nebo jina ji podobna.
- Nemám ráda agresi, takže vedle choleriků se necítím dobře. Sangvinikům tak nějak mám problém věřit. Přijde mi, že žijí jen pro chvíli teď, kdy se mohou předvádět a předvádí se i za cenu přetvářky, jen aby byla legrace. Navíc se bratříčkují se všemi bez rozdílu, takže když jsou na mě milí, tak nevím, jestli to je jen tak, nebo jestli si mě opravdu váží. (Ale třeba je to všechno předsudek, to uznávám). Flegmatici nejsou úplně špatní, ale mám ráda lidi, kteří mají na

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale