Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12361 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je váš vztah k Islámu? - Anketa 11658

- Řekla bych to asi tak: Snažím se bojovat s předsudky a mediální manipulací a pěstuji kladný vztah. Někdy to jde ale těžko.
- Mám k němu pozitivní vztah, zdá se mi reálné. I když muslimem nejsem, o islám se hodně zajímám. Vidím, že lidé si často pletou Islám s islámismem (Al-Qaeda), což mě i celkem mrzí, protože Křesťanství, kvůli kterého zemřelo mnohem více lidí (křižové výpravy) není kritizované vůbec.
- Jako Hana, jen bych pozmenila jedno slovo. Snazim se bojovat s predsudky a medialni manipulaci a pestuju si neutralni vztah. Vim prilis malo abych mohla soudit.
- Křesťanství, že není vůbec kritizováno? Ale je, ale spíše za jeho historii, dnes už se holt tolik v jeho jménu nevraždí. I když se sem tam ještě najde nějací zbláznění fanatici, kteří upálí za čarodějnictví nebo sní zaživa své dítě, bo v něm viděli satana. Ale to už dnes není v takové míře. Co se týká Islámu, ten musí do takové podoby teprve dospět, a že to, co před stovky let vyblil kdosi do Koránu, není něco, na čem musíš stavět celej svůj život a bránit to krví. Asi jsem viděl ve jménu Alláha moc uřezanejch hlav tupejma mačetama, abych si na něj udělal nějakej lepší obrázek. Samozřejmě vím, že zdaleka ne většina jich není takto fanaticky pomatená, ale raději v mém okolí nebudu mít žádného, než třeba 499 dobrých a k tomu jednoho, kterej mi vystřelí mozek jen proto, že neznám jméno matky Mohameda...
- 4 - Ano, v malé míře je kritizované vše, i křesťanství. Ale každé nábožensví má ten svůj "středověk": kvůli křesťanství se vraždilo v 15. století, a taky by se dalo říct, že to bylo způsobeno křesťanskými fanatiky a Islám má nyní rok 1436...
- 5. Ano, ale my žijeme v této dob

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale