Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Napiště do diskuze vtip. Napíšete? - Anketa 11676

- Aký je rozdiel medzi krtkom a traktorom? Žiaden, obaja žijú v zemi, teda až na ten traktor.
- Zloděj vyloupí banku, vezme dva muže jako rukojmí a ptá se prvního: "Viděl jsi mě jak vykrádám banku? Muž odpoví: "Ano". Zloděj jej okamžitě pistolí střelí do hlavy. Potom se ptá druhého muže: "Tys mě taky viděl jak vykrádám banku? Muž odpoví: "Já ne, ale moje stará Tě viděla a řekla to tchyni!"
- Ne
- Manžel:Zlato koupila by jsi si boty kdyby jsi neměla boty? Manželka: Samozřejmě ,že ne. Manžel: Tak proč sis kupovala tu podprsenku?
- Přijde chlapík za ženskou, nalije jí na hlavu kyselinu a říká: "miluju, když máš rozpuštěné vlasy" _______________________ To přijde takhle ožralej domů, dejchne na psa, a pes nic. Dejchne zase na psa, a pes zase nic. Dejchne na manželku a ta štěká až do rána.
- Hehe, super anketa! :-) Černý humor je jako pár nohou. Někdo ho má, jiný ne.
- Bagr.
- V červáncích západu vycházelo slunce a v úlech zakokrhaly krávy :)
- dvě vlaštovky se baví a jedna povídá, hele, asi bude pršet. a druhá říká, jak to víš? no lidi po nás pořád čumí.
- Dám sem jeden dost černý, snad to nikomu nebude vadit. Ředitel koncentračního tábora se jednoho dne příšerně nudí. Aby si ukrátil dlouhou chvíli, nechá všechny vězně seřadit do dlouhé řady od baráků až k hluboké studně. Pak se postaví k prvnímu vězni a přikáže mu: "Vylez na okraj té studny, zvedni pravou ruku a ohni se." Vězeň to udělá, ředitel do něj strčí a vězeň spadne do studny. Pak ředitel přejde k dalšímu vězni a přikáže mu: "Vylez na okraj té studny, dřepni si, levou ruku dej nahoru a pravou natáhni do strany.&q

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale