Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12681 anket
Vytrženo z diskuze: Máte domácí mazlíčky? - Anketa 11695

- Měli jsme kdysi rybičky, ale to nepovažuju za mazlíčka :D takže ne
- Ne, ale už jsme jich několik měli. samé křečíky a u babi králíka, kočky, psi a já chci ještě jednou králíčka. teda tentokrát toho zakrslého.
- zvířat máme spoustu záleží co vše jsou mazlíčci :-) máme jednu kočku, 2 psy, ještěrku, osmáka, morče, rybičky, slepice, králíky, cvrčky a to je asi vše ale za mazlíčky beru asi jen ty psi :-)
- .
- 3. jen psy? co to morče a osmák? králíci?
- To jsem vážně první, kdo klikl na špatnou anketu? :D Vždyť ty možnosti jsou příšerné.
- 6. to je pravda :D
- Moznosti me taky udivily. Ja mam a zaroven jsme jich hooodne meli. Ted uz jen psa.
- Odpovědi jsou v některých případech nepřesné, za což se omlouvám, ale pokud vám připadají špatné tím způsobem, že jste jako 8. měli spoustu mazlíčků a teď jen jednoho, tak by jste měli dát odpověď ANO, JEDNOHO ČI DVA, protože se ptám na současnost.
- Ano, ptas se na soucasnost. Pak teda nechapu moznosti "Meli jsme", "Nemeli jsme". My mame a meli jsme, co mam dat? Priste nad tim krapet popremejslej.
- Dobře. Já to myslel tak, že pokud máte právě teď, tak byste měli zadat Ano a počet. Ale pokud právě teď nemáte mazlíčka, tak to už jsou tyto odpovědi ohledně minulosti. Ovšem anketa je nepřehledná, tak prosím svou odpověď vyhledejte a příští ankety už budou přehlednější. Díky :)
- Mívali jsme jich opravdu hodně, když jsme dřív bydleli jako rodina. Teď už jsem opustila hnízdo rodné a změnily se podmínky, nemám tak velký byt atd., takže ač bych ráda jich měla více, mám doma jen jedno Zlatíčko a Držtičku. :-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale