Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Kterým dopravním prostředkem nejraději cestujete ( myšleno na delší trasy - cesta, která trvá min. hodinu a víc. ) ) ? - Anketa 11718

- Určitě autem, to je nejpohodlnější a člověk je svým pánem :) Pokud by to měla být cesta třeba 20h dlouhá a bez nějakých účelných zastávek, tak bych preferoval letadlo.
- Já mám strašně ráda vlaky, na kratší i delší cesty. Avšak je pravda, že autem si jedete kam chcete, kdy chcete... ale vlaky mají své kouzlo :)
- Nemám řidičák, takže mi je jedno čím mě kdo veze. :D Ale autobus mám asi nejmíň ráda.
- Asi autem nebo autobusem :) Záleží jak omc je cesta dlouhá - cca do 2 hodin, mám raději autobus :)(pokud sedím :D )
- Na třeba 2hodinovou cestu auto, na 20hodinovou letadlo.
- Vlak, přijde mi nejpohodlnější :)), klidně 20h cesta radši vlakem než letadlem.
- Pokud bych jela ve více lidech, tak asi spíš ten vlak, jinak letadlo.
- Tak kdybych nemusela hledět na cenu a ekologickou stopu, tak rozhodně letadlo. Myslela jsem si, že to tak má každý. Ale z těch běžných prostředků to bude vlak.
- Hana: No pokud by se jednalo o cca 5-6h jízdy autem nebo 2h čistýho času letu letadlem + transport na letiště, z letiště, čekání na letišti atp, tak volím radši to auto. A vlak je sice relativně pohodlný, ale než se s ním člověk někam dostane (když to není zrovna bez přestupu), tak je to slušný porod - to se v ČR vyplatí snad jen na trase Praha - Ostrava atp., nehledě na to, že autem si kdykoli zastavíš a můžeš se protáhnout, takže odpadá relativní výhoda volnosti ve vlaku. Nspornou výhodou je, že autem se dostaneš z místa A do místa B přímo, všude jinde musíš připočítávat cestu na letiště/nádraží. Takže já bych si zase myslel, že pro auto bude každý ;)
- Tak já to neberu takhle pragmaticky, v otázce není nic o čekání na letišti, ale čistě o způsobu

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale