Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste jako rodiče našli svému dítěti stejného pohlaví v pubertě deník, přečelti byste jej? - Anketa 11722

- Ne, to je absolutní tabu, každý má mít svá tajemství
- V žádném případě! (bez ohledu na pohlaví)
- Nebudu mít dítě. Nikomu bych žádný deník nečetl.
- Nevím. Možná by záleželo na vztahu s tím dítětem. Pokud by byl takový, jaký by měl být, tak ne. Což je zároveň žádoucí. Pokud by mi výrazně chyběla nějaká komunikace, je možné, že ano.
- Jako Hana. Myslim si, ze ne, ale nejsem si sama sebou jista.
- To by nepřipadalo v úvahu.
- 4. Osobně také nejsem velmi sdílný a někdo mi zasáhnout obdobným způsobem do soukromých záležitostí, byť by nebylo co skrývat, tak s onou osobou přestanu komunikovat ještě více.
- Nesdílnost a nekomunikace jsou podle mě dvě různé věci.
- Mluvím o nějakém vážném až patologickém stavu. Pokud by už k tomu došlo, tak bych to samozřejmě udělala tak, aby to dotyčný nezjistil. Ale tu příležitost si vlastně ani moc nedovedu představit. Sama si píšu deník celý život. A dávám si velký pozor na to, aby jisté osoby tu šanci prostě nedostali. Pokud by ji využili, myslím, že to je v první řadě moje blbost.
- To záleží, co si pod tím patologickým stavem nekomunikace představuješ :) Každopádně je to věc, do který by jiný člověk neměl nahlídnout, i kdyby byla nechráněna a volně otevřena na stole. Stejně jako pošta, e-mail, mobil, peněženka apod., když k tomu nedá dotyčný souhlas, tak je to tabu. K poslední větě, to by rozhodně nebyla tvoje blbost, ale toho druhýho nestydatost a drzost. To je podobný, jak tady někteří obhajovali přivlastnění si peněz z nalezené peněženky, protože si majitel své věci nehlídá a je to tedy jeho blbost. Jen chabá obhajoba svých nekalých činů.
- Upřímně? Asi jo :D
- Jinak - nevím, těžko ří

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale