Pravděpodobnost existence boha

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12009 anket
Vytrženo z diskuze: Proč čtete knížky? - Anketa 11729

- Z vícero uvedených důvodů.
- Knížky nečtu. I když teď jsem musel dvě knížky přečíst kvůli škole. Ale jinak v předchozích cca 8 letech jsem žádnou knížku nečetl.
- momentálně proto, že musím... dohromady 105 knížek za semestr.. ehm :D
- cindy, to je tak jedna knížka denně, to asi nebudou pětisetstránkový romány, ne? :D
- Knížky mě baví, v současné době ale čtu jen knížky z kánonu na maturitu. Dají se tam najít i dobré kousky, ale většina je nečitelná. Už se fakt těším na dobu, kdy si budu moct přečíst jakou knížku jen chcu. :D
- protoze chci
- Já je vlastně hrozně moc chci číst, někdy ta touha skoro až bolí, ale prostě se k tomu nedostanu. Když pak jo, je to proto, že mě to baví a v lepším případě i jaksi povznáší, kultivuje, uklidňuje, uzdravuje a očišťuje. Něco jako katarze asi.
- 4 - Hele, ja mela za semestr jen na jeden predmet precist 72 knih jako zaklad, vsechny 19. stoleti, takze si dokazes predstavit uz jen ten jazyk. Sice to nejsou petisetrankovy romany, ale kolikrat jsem se musela premlouvat precist i jen treba 200 strankovou bichlicku. Myslim ze s cindy studujem podobnej obor :-)
- 4., 8. no, mám to na 2 předměty - 40 knih na českou literaturu 20. století, z toho jsem přečetla tak čtvrtinu a zbytek asi vzdávám... dalších 50 knih je na literaturu pro děti a mládež, je pravda, že je mezi tím třeba i poezie, což se čte rychle, ale pak tam jsou taky různý trilogie apod.; a ještě 15 odbornejch studií, kdybychom toho snad měli málo :D
- *teda literaturu 1. poloviny 20. století... jen pro přesnost :)

Top Ankety    
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2019. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale