Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jste zaměstnavatelem dvou zamestanců v podniku - muže a ženy. S obema jste spokojeni, oba pracuji naprosto stejne dobre. Muz vas pozada, ze chce zvysit plat, jinak odejde. Nemuzete ho neposlechnout, protoze nahrada za nej by se spatne hledala. Vite ale, ze oba jsou stejne schopni. Co udelate? - Anketa 11751

- nezvysim plat nikomu je krize :)
- Nezáleží na pohlaví, ale na té žádosti. Zvýším tomu, kdo si o to požádá. Tak to chodí všude. Zaměstnavatelé nejsou charita.
- Pak ale platíš muži více než ženě, za absolutně stejnou práci. A to už není spravedlnost.
- Viz Hana.
- marty25: A kdyby požádala žena a muž ne, tak bys dal víc ženě ... tenhle feminismus je zcestnej stejně jako antirasismus apod. K anketě - záleží na finanční situaci, ale z 90% viz Hana.
- Hani, přesně moje slova :-)
- První možnost. Jako pokud mám přemýšlet jako zaměstnavatel tak určitě první možnost. Z lidského hlediska druhá možnost. Ale jako záleží na tom kolik by firma měla peněz, jestli vydělává nebo ne. Pokud je dostatek peněz zvýším oběma, ae pokud není zisk moc velký, tak zvýším jenom jednomu.
- Viz 2
- 3. Ne, neplatím víc muži. Je úplně jedno, co maj mezi nohama. Platím víc tomu, kdo to chtěl a měl odvahu to říct nahlas. To není nespravedlivé.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale