Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12838 anket
Vytrženo z diskuze: Jak nebezpečná droga je podle vás alkohol? - Anketa 11758

- Lehce nebezpečná, v porovnání s jinými
- Alkohol je hodně nebezpečný, ale jeho hlavní nebezpečí netkví v tom, že je droga (tj. v možné závislosti) ale vtom, co může způsobovat momentálně. Jeho nebezpečnost jako drogy je ve srovnání s jinými drogami menší.
- Docela nebezpečná, když člověk nezná míru.
- řekla bych že velmi nebezpečná, protože je u nás legální a každý si jí může koupit. já osobně bych třeba nevěděla, kde sehnat trávu nebo třeba pervitin, ale alkohol? ten je všude.
- Myslim, že vůbec nezáleží na alkoholu, ale na tom, komu se dostane do ruky. Takže jinak :P
- Je to nebezpečné... Alkohol je u nás levný a dostupný... Dětský rychlý špunty by se měly zakázat - učíme děti, že ke každé správné párty a oslavě patří alkohol, že každá fajn chvíle by se měla nějak zapít. Na podzim by měla vyjít knížka od spisovatele J. Formánka - deník z protialkoholní léčebny, kde 3 měsíce pobýval, pár příběhů už otiskl časopis Reflex a jde z toho mráz po zádech...
- Chvilku jsem nad odpovědí váhala a zdejší předchozí příspěvky mi trochu připomínají rozhovor v mé hlavě. Dřív bych řekla, že tak nebezpečný není. Ale nedávno jsem byla očitým svědkem toho, co udělal s jednou kolegyní a nyní vím, že následky mohou být opravdu tragické a může se to stát i inteligentním lidem, že se závislost vkrade velmi plíživě a nenápadně a pak cesta zpět už je prakticky nemožná. Máte trvale poškozené důležité orgány a nevíte to jen vy, ale podle práce mozku i okolí. Můžete zratit všechno.
- 6. s rychlými špunty s tebou nesouhlasím. naši nás vždy jako děcka učili, že rychlé šupnty není náhražka alkoholu, ale lepší sodovka. dodnes rychlými špunty slavím silvestra a na alkohol

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale