Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte, že je v pořádku, pokud svému dobrém kamarádovi/ dce opačného pohlaví řeknete, že se vám jeho/ jí partner vzhledově moc nelíbí a poukážete na vzhledové nedostatky? ( pouze slušně a mile, bez hrubostí) - Anketa 11768

- No já jsem ale kretén, mělo tam být stejného polhaví :) Takhle jsem tu anketu vůbec nechtěl :D
- No, já si myslím, že pokud je to vzhledový nedostatek, tak by měl dotyčný být zticha, protože já jsem typ, který si myslí, že na vzhledu nezáleží. pokud by to byly povahové rysy, že je třeba hrubián či zloděj, to já osobně bych řekla. kdysi mi řekla o bývalém kámoška, že není zrovna výstavní a že ona by se s ním nezahodila. byla to taková namyšlená kr*va, dost mě to ranilo, protože byl to můj první kluk a já ho moc milovala.
- 1. co se mě týká, je mi jedno jestli je to stejného či opačného pohlaví. :-)
- 2.: To je právě úplně jiná situace. Proto jsem poukázal na ten fyzický vzhled.
- Ne, nevím, jaký by to mělo smysl. Proč vůbec komentovat něčí vzhled, bez ohledu na pohlaví? Ocenit krásu, to jo, ale poukazovat na nedostatky? ... Small minds discuss people.
- Taky moc nechápu, jak to mění význam, jestli je kamarád/ka stejného nebo opačného pohlaví... jinak myslím si, že by se to říkat nemělo, pokud se na to vyloženě nezeptá... já bych třeba nechtěla, aby za mnou někdo s něčím takovým přišel, co je jim do toho...
- Nepoukazovala bych, ale klidne bych rekla, ze se mi dotycnej fyzicky nelibi, na tom neni preci nic spatnyho, ne kazdej se kazdymu libi a ja s dotycnym nechodim, tudiz se mi ani libit nemusi. Ale abych primo poukazovala na nedostatky to ne, kazdej nejaky ma.
- Říct, že jako partnera bych ho/jí nechtěla, je ok, ale nepoukazovat na vzhledové nedostatky...
- Mně docela vyhovuje, když mi kamarádky pomluvěj vzhled mýho partnera. Aspoň mi za nim nepolezou.
- Mám to podobně jak Hanka. :D A sama bych na fyzické nedostatky nepoukazovala, ne

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale