Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Byli jste už ve 4D kině ? - Anketa 11774

- Ne, ani nevím, že to existuje
- Jj existuje, tam právě se hýbou ty sedadla, když ve filmu prší, tak prší i v tom kině na tebe. Já mám v plánu tam určo někdy zajít. :-)
- Byla jsem, v ramci nejake prohlidky. Vzhledem k tomu, ze nemam rada ani 3D, to byl lec ojedinely, ale naprosto zbytecny zazitek.
- 2.: Nevím teda, jestli bych chtěla, aby na mě pršelo :D
- 4- :D Samozřejmě, že na tebe neprší úplně. :D Já jsem byla ve 4D kině jednou a tam to bylo tak, že když chlápek utíkal a stoupl do kaluže, tak na nohy mi šplouchlo trochu vody, nebo když zafoukal vítr, tak to na mě foukalo. Bylo to docela dobrý, klidně bych na to ještě zašla, ale za tu cenu teda nevím no..
- cha, ani v 3D :-)
- Byl jsem ve 4D na Rivalech a byl jsem teda hodně, ale hodně zklamanej. Naklápění sedaček nic extra, sprška dejme tomu, ofuk větru kolem uší ze sedačky strašnej (spíš vyděsí a hodně ruší). Do filmu dávaji jenom vůně - takže žádná např. spálená guma při brždění aut.Jediný co bylo super byl vítr kterej foukal přes celej sál. Za mě to jsou vyhozený prachy a klasický 3D je mnohem větší zážitek.
- Byla, v Italii, kdyz mi bylo asi 10.
- 8: A kolik ti je teď ? :D Já jen, že to říkáš tak, jak kdyby to bylo už dávno. Přitom první 4D kino bylo otevřeno v roce 2009 v Soulu.
- 9. Ted je mi 22. Nerikam to, ze je to davno, jen konstatuju, ze mi bylo 10 let :)) Takze bud se mi to plete, nebo je to nejaka hloupost. Mozna to totiz nebylo vylozene kino, ale 4D film, v nem litali holubi - tak ti kolem hlavy viril vitr, pohybovaly se sedacky, strikala voda, bylo to o namornicich. Bylo to zhruba pred 12 lety v zabavnim parku tusim Mirabilandia. Ale bylo to normalne v kinosale,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale