Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12835 anket
Vytrženo z diskuze: Jak často se věnujete běhu? - Anketa 11780

- Maximálně na šalinu, když mám jó naspěch, obvykle ani na tu ne :D jako dala jsem v rámci těláku, i když tělák jako takovej jsem měla naposled na střední, na vejšce jsem měla dva semestry tenisu a tam jsem samozřejmě běhala :D ale chodím na tenis i mimo tělák a tam pochopitelně běhám taky :) jinak běhám fakt výjimečně...vlastně minulej měsíc na terénku jsme závodili cestou z hospody, to je fakt :D :D ale že bych se sebrala a šla si zaběhat, to ne, nebaví mě to :)
- nezvládnu uběhnout ani 10 metrů. tudíž neběhám.
- Dala jsem maximálně jednou týdně a pak až jsem sio všimla možnosti "jen v rámci tělocviku"... A to je jó slabej odvar :D Naposled jsem mimo tělák zdrhala před policejnim autem... No, to je vše.
- Obden.
- tak jako supp., až na ten tenis.
- Nikdy.
- Běhám jen na autobus, jak mám hlasovat? Tělesně se nevychovávám :)
- Myslím si, že možnost "dobíhám leda dopravní prostředky" tam bejt mohla :D
- Běhám jen za autobusem, když už vážně nestíhám :D
- Taky spíš ty dopravní prostředky. Proti sportu nic nemám, dřív jsem dokonce i běhala denně, ale pak mi jednou přítel řekl, že běhám srandovně a tak už jsem to 10 let nezkusila.
- Já se radši u běhu nepozoruju, ale šíleně dupu :D já teda dupu i normálně (a když mám podpatky, tak se vyloženě vyžívám v tom, jak to klape, takže dupu ještě víc :D :D), a když běžím, tak duní celá čtvrť :D :D
- Běhání mě vůbec nebaví, tělocvik nemám... No takže taky na dobíhání dopravních prostředků. A nebo když musím absolvovat pěšky cestu, která mě nebaví ještě víc než samotné běhání, to pak popoběhnu :-) Zkrátka to nikdy není samoúčelné běhání...
- Běhám, když chci. Žádnej t

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale