Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Máte schůzku s pěti přáteli v nějakém podniku, které ještě tolik neznáte a budete se snažit udělat na ně dobrý dojem a zapůsobit. Schůzka začíná v 8. V kolik dorazíte? - Anketa 11789

- Vždycky chodím několik minut předem, takže těch 5-10 minut je takovej můj standard, kterýho bych se držela
- Heej, zrovna jsem chtěla podobnou anketu přidat! :) Taky mě to docela zajímá, protože já vždycky chodím hrozně brzo a spousta mých známých chodí pořád pozdě. Často se mi stává, že jsem celá nervózní, že jedu třeba o tři minunty pozdě a nakonec jsem tam vždycky stejně první. :D Takže k anketě- přišla bych tak 10 minut předem.
- To druhý jsem byla já :D
- Snažím se chodit přesně nebo tak 30 vteřin před. Na nějaké dělání dojmů nehraju.
- Seru na ně, nikam nejdu!
- 5. :) pokud by bylo domluveno, že v tom podniku alepsoň chvíli zůstanem, tak pár minut po. Pokud by byla šance, že by mi ihned zmizeli, tak samozřejmě chvíli před.
- Budu se snažit přijít přesně na osmou.. ale radši vyjedu dřív a pak se v okolí budu někde procházet, než bude čas na schůzku.
- Dorazim na osmou nebo pár minut před. Stejně jako Hanka, taky nehraju na dobrý dojmy.
- No, dojdu předem, ale ne kvůli tomu, že bych chtěla zapůsobit, ale kvůli tomu, že se v cizí společnosti necítím moc dobře ze začátku a nemám ráda, když přijdu poslední a strhne se na mě pozornost.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale