Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že motivační knihy ( např. Jak být úspěšný, Jak být oblíbený, komunikativní, Jak vydělávat více peněz, atd. ) opravdu lidem pomáhají? - Anketa 11806

- V některých případech určitě, já jsem nic takovýho nečetla, tak nevím
- příteli pomáhají úžasně, pro mě jsou to jen bláboly.
- Hlupákům možná ano, něco věř a víra tvá tě uzdraví. Já mám naštěstí svůj rozum.
- Já jsem jednu takovou knihu četla a teda v ničem mi to nepomohlo. Ale veřím, že je tu určitě někdo, komu tyto knihy pomámhají.
- Tento typ nevím, asi jsem ani nic podobného nečetla, ale hodně mě motivovaly knížky, které se týkaly duchovna, smyslem žití apod.
- Nevim, treba to nekomu muze pomoct, ale dala jsem ze ne. Jen cteni nikomu nepomuze. Pokud doopravdy nechce, nikdy nic nezmeni i kdyby jiny knihy doma nemel.
- na příkladu Stanislava Grosse vidět, že podobné motivační knihy pomáhají víc, než si myslíte... "Když jsem přijímal bývalého amerického ministra zahraničí Henry Kissingera, doporučil jsem mu, aby se setkal s některým z mladých sociálnědemokratických politiků, konkrétně s Grossem. Když však Gross přišel do předpokoje jednací místnosti, zeptal se udiveně, kdo je to Kissinger. Grossova znalost literatury se omezovala na příručky typu Jak zbohatnout či Jak mít úspěch a nebylo možné se s ním bavit o myšlenkových proudech ve světě." (z životopisu Zemana, s.224)
- Zcela určitě zde platí: JAK KTERÁ. A je třeba být velmi obezřetný.
- Tak záleží, o jaké knihy přesně jde. Všude naleznete jak dobrá díla, tak i braky....Třeba taková kniha KONEC PROKRASTINACE je velmi dobrá věc, která vám i dává přesné návody a pomůcky, jak si začít organizovat věci kolem sebe.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale