Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12770 anket
Vytrženo z diskuze: Vyzkoušeli jste už nějaké recepty od Ládi Hrušky z tv Nova? ( reportér, který uskutečňuje " rychlé, levné a chutné" recepty) - Anketa 11824

- Ahojky, dnes jsem se rozhodla udělat pizzu z pomazánkového másla od Hrušky a tak mě napadla tato anketa. Dělala jsem korbačíky z mozzarely - daly se, ale hrozná piplačka a dnes pizzu - ta byla děsná a nikdo ji nechtěl. těsto chutnalo něco jako sýrové tyčinky od Bohemia se sladkou chutí. Jaké máte zkušenosti vy?
- Neznám a nezajímá mě to
- Já zrovna před chvílí dělala pribiňáka, kterého shodou okolností propagoval mj. tento pán. Ale taky se mi nějak nevyvedl podle představ. Jinak drtivou většinu receptů bych zkoušet fakt nechtěla. Korbáčik z mozzarely? Proč prznit mozzarelu, proboha, to mi hlava nebere. A když mu jde především o to, aby vařil levně, tak nechápu vylepšováky na pizzové těsto, vždyť probůh stačí mouka, droždí, sůl a voda, levnější ingredience už snad neexistujou.
- 3. naprosto s tebou souhlasím. korbačíky jsem dělala jen proto, že jsou pak slané, ale když jsem je tahala, tak byly jak nitky. hrozně tenké a stálo to za nic. jinak ten pribiňák jsem mu poslala já, ale on tam přidal šlehačku a prezentoval to jako svůj výrobek. tak asi tak.
- Jeho reportáže mi přijdou tak trapný, že když náhodou sleduju Novu a objeví se tam Láda Hruška, okamžitě to přepínám. Takže určitě nikdy nic od něho nevyzkouším.
- Neznám a znát nechci, tak nevím, pro co mám hlasovat :-)
- To mě překvapilo, že se tak inteligentní člověk jako aiv dívá na TV Nova.
- :)
- Nezkousela, ale ochutnavala. A nebylo to spatny. Byl to tusim domaci tavenak - bez tavicich soli, chutnal docela dobre. A pak bublanina do mikrovlnky, sice se neda srovnat, ale slo to. Jinak mi Lada Hruska prijde docela vtipnej, pokud ho clovek nebere vazne (myslim, ze ani on sam se nebere

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale