Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12740 anket
Vytrženo z diskuze: Pokud máte doma kočku/ y, je/ jsou vykastrované? - Anketa 11893

- Naše Micka není vykastrovaná a vesele si mrouská :)
- Nemam kocku, vsechny kocky, co jsme meli, tak kastrovany nebyly.
- Nemám kočku
- Promiň (jestli můžeš)! Toto není dobrá anketa, tak na to klikla ségra když jsem si musela odskočit, tak se omlouvám i za ní. Díky za pochopení, jestli chápeš!
- Chápu :-)
- Díky! :D
- DObrá anketa. Škoda, že je tak podrobná, ale chápu, že to musí být. Já mám kocourka a je vakastrovaný. Sice jsem to oplakala, ale řeší to plno věcí a zvíře je dokonce takto šťastnější.
- Dobrá anketa. Škoda, že musí být tak podrobná, i když účel toho chápu. Mám kocourka a je vykastrovaný, i když jsem to oplakala. Ale řeší to spoustu věcí a dá se vypozorovat, že je dokonce takto i šťastnější.
- Máme doma felis catus, v různém počtu, pohlaví nesledujeme. Nejsou vykastrovaní, protože se nedají ani chytit a jsou to polodivoké kočky, takové ty manší, co vidíte na vesnici - živí se chytáním myší, jen je přikrmujeme, nejsou to žádné obr monstra co člověk vidí u někoho v bytě. Jsem psí člověk a kočky neřeším, jen všude se*ou, i na půdě do sena, ale myši tu nejsou. Kočka pro mě není partner jako pes, prostě jí vyhovuje být v blízkosti obydlí a nám zase že loví, symbióza. Tak trochu naznačuju, že kočky nemám v lásce a nestarám se o jejich pohlaví, natož kastraci.
- Máme 5 koćek a ani jedna neni vykastrovana.
- 10. A s koťaty děláte co? Počítám, že jich máte ročně tak 3*4*5 = 60
- Prodavaji je uz od nich mam 3. ;)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale