Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Čím fotíte? ( nejčastěji/ preference) - Anketa 11941

- Nejčastěji mobilem, ale nepreferuji to.
- Jako 1, mobilem fotím aktuální momentky, ale když fotím něco cíleně, beru si na to foťák
- Mobilem.
- Tak preference jsou určitě zrcadlovkou, ale nejčastěji to je mobilem, protože ho mám furt po ruce. Někdy dám přednost kompaktu, protože se mi nechce se zrcadlovkou tahat, ale pokud mi na fotce opravdu záleží, tak zrcadlovka je ta správná volba. Takže nevím, jak hlasovat.
- Nejčastěj určitě kompaktem, mobilem vůbec, na to mám šunku a nejsem až tak velký blázen do focení, abych si pořídila zrcadlovku. :)
- Uznávám, že to není nejlíp podané, ta otázka. Chtěla jsem se tak vyhnout komplikovaným desetipoložnkovým odpovědím a mít jednoduchou otázku i výsledky. Myslela jsem spíš ty preference. Zkrátka co nejvíc vyhovuje, když pořizujeme snímky a potažmo s tím i hodnota, jakou pro nás samo fotografování znamená.
- Hana: Tak to pak jednoznačně zrcadlovka. Vzhledem k výsledkům to asi bude zkreslené špatným pochopením. Mimochodem přeji vše nej k svátku Hani.
- Jak kdy, zrcadlovkou fotním rád, ale nemá smysl si do hor brát drahý a lehce rozbitný přístroj. Nejčastěji fotím svým ověřeným kompaktem Olympus, který má vysoké rozlišní a dělá dobré fotky, které úspěšně prodávám ve fotobankách. Mobilem fotím jen zřídka.
- Mobil mi spadnul di studny, takže zrcadlovkou.:)
- 7. Jú, moc díky! 8. Nemá smysl? Moc praktické to sice není, ale mít kvalitní fotky z nejhezčích zážitků určitě smysl má.
- 7. Zdá se, že nějak výrazně zkreslené ty výsledky nebudou. Mám dojem, že to zhruba odpovídá vlastní zkušenosti, s čím vídám lidi fotit.
- Aha, tak to jsem ti asi zkreslila výsledky. Vlastní zrcadlovku nemám (tedy

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale