Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12856 anket
Vytrženo z diskuze: V kolika letech je podle vás vhodné začít bydlet sám/ sama ( bez rodičů) ? - Anketa 11966

- To dost souvisí s tím, zda člověk začne vydělávat po střední nebo až po vejšce, zda má příle/kyni či spolubydlící/ho s kým by se podělil o poplatky, případně nájem atd.
- Přesně jak řekl RealHonza.
- Mohlo to bejt rozdělený spíš na intervaly a dát tam i vyšší věk... mně je 21 a ještě tři roky hodlám studovat, takže do tý doby toho moc nevydělám na to, abych mohla bydlet sama... taky si myslím, že se to nedá jen tak říct
- Presne tak. To preci jen tak urcit, zalezi na studiu, praci a tak. Pokud nekdo vydelava ve 20 tolik, ze si muze dovolit bydlet sam, proc ne. Nejde rict "v kolika je to nejlepsi". Az to prijde, tak to prijde.
- * "nejde urcit".. jsem prepracovana :-D
- Taky si myslím, že nejde takhle určit..
- Viz první příspěvek, tohle se přece nedá plošně určit. Bývala bych ráda žila sama už od 18, ale to bych musela asi praštit se školou.
- Nikdy! Dokud máma funí, já zůstanu u ní. Taky záleží zda bydlíte v bytě, nebo ve vilce pro dvě generace (můj případ) tak proč bych se zadlužoval hypotékou.
- Fakt, jo? Mně by to teda lezlo na nervy... A není nutné se zadlužovat, člověk může žít relativně nevázaně v pronájmu a do rodinné vily se vrátit třeba až v pozdějším věku na pomoc nemohoucím rodičům.
- My sice bydlime v docela velkym baraku a stejne bych chtela brzo jit. Neni nad to bydlet ve svym a moct si to zaridit tak, jak chci ja a zit tak, jak chci ja. Rodice prece muzu kdykoli navstivit.
- Na odcházení od rodičů je docela nepřející doba. Mám nejméně dva kamarády (jsou to teda kluci:), kterým je 32 a bydlí s rodiči nebo s matkou. Ale je to proto, že kdyby se odstěhovali, nepřinese to nic navíc kromě toho, že

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale