Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký máte názor na rychlostní limit ve městě - 50 km/ h? - Anketa 11969

- co z toho že je 50km/h v obci, když kdekoli jedem, všude mají obce 40,30 atd. a pokaždé je to protože tam je přechod, protože tam chodí lidé, protože je to zona pro děti, protože je tam škola atd. je to fraška.
- u nás ve městě snad nikde není 50.
- tam bych chtěl bydlet...I když u nás ve čtvrti taky teď zavedli celoplošně třicítku. Nijak mě to ale neomezuje, ono si to o to řikalo.
- Padesátka mi přijde ok. Ale zas je to něco, co nejde zobecnit, někde by měla být maximálně čtyřicítka, jinde by nebyl problém jet bezpečně třeba 70 (mluvím o místech, kde je aktuálně pade). Zarážející mi přijde spíš to, že mimo obec je všude 90km/h. Přitom existují nové čtyřpruhové úseky (možná se dočkají 110km/h), kde bych se bál méně ve 160km/h než na některých silnicích II. a III. třídy v 70km/h.
- Zatím mi to takhle docela vyhovuje, ale pokud změnit, tak o malinko zvýšit.
- Záleží na konkrétním místě, já třeba jezdím podle situace, někde pod 50, někde nad... obecně mi přijde akorát
- max. třicítka!
- limit bych klidne nechala, nekde mozna spis zvysila. ale vyhovuje mi to, je to tak "akorat", stejne jezdim pomalu.
- Myslím, že je optimální, možná případně zvýšit na 60. .. Ale ono to je stejně jedno, stejně to nikdo nedodržuje, já jezdím v obci 50 a stejně mě každý předjíždí.
- Ve větším městě rozhodně 50, ale v menších vesnicích s měnší dopravou klidně i 70. My v Estonsku máme většinou ve městě limit 50, někdy je to taky 60 nebo 70. Nezřídka se však objeví i cedule s nápisem 20, což je docela otrava...
- Rychlost by měla být jednoznačně určena podle místa. Na co padesátka v "obci", tam kde už není žádná výstavba, ani odbo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale