Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: S kým byste nejvíc nechtěli sousedit? - Anketa 11987

- To je trochu rasistická otázka, nemyslíte? Já zásadně nesoudím člověka podle rasy. Nevím, co chtěl Luckyn12 touhle anketou říct, ale mě teda moc nezaujal.
- Je to rasistický jak sviňa, ale tak co... já jako většina lidí tady bych nechtěla sousedit s Romem, to jako fakt ne
- Pokud by se choval slusne, bylo by mi uplne fuk, jestli je zlutej, cernej, modrej nebo fialovej.
- S kreténem.
- ach jo, zase blbě. přečetla jsem si to s kým bych chtěla. tak jsem dala bělocha. ale nechtěla bych roma (nechápu proč se jim říká romi to je snad od Říma, u mě jsou to cigáni).
- 1. co je na tom rasistického? já osobně mohu říct, že cigany nesnáším a rasistka nejsem, nebo se aspoň za ni nepokládám. Jako malá jsem je vždy bránila, od jistého okamžiku na ně nadávám. Navíc každý ví, že tito členové společnosti dělají bordel, pracovat to nebude a kradou a napadají lidi. já zkrátka už neznám slušeného cigána.
- 4 - To sedí. Je mi jedno, jestli sousedím s romem, bělochem nebo židem. Vadí mi, jestli sousedím s kreténem. To pak opravdu na rase nezáleží. 6 - To bych od tak inteligentního člověka jako ty nečekal. Ano, slušných cikánů moc není, ale to neznamená, že neexistují. Já moc cikánů osobně neznám. Když jsem ještě bydlel v Ostravě, několikrát jsem byl v Přívoze. Tam opravdu bydlelo docela dost neslušných cikánů. Ale jen v sousedních čtvrtích žilo několik slušně mluvíchích a pracujících. I když jich nebylo tak hodně, tak si myslím, že je není dobré je hodnotit jako celek.
- Nevnímám anketu jako rasistickou, ale nemůžu si nic vybrat. Prostě nechci bydlet nebo sousedit s netoleratní osobou, barva kůže, náboženské vyznání nebo příslušnost k nějakému národu či kont

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale