Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Máte radši psy nebo kočky? - Anketa 11990

- Chutnají mi psI (pani) i kocky. Pardon, musela jsem. Mam radsi psy, kocky jsou na me moc chladny a nevitaj me, kdyz prijdu domu. Pes ma obcas jedinej radost, ze jsem doma :-D
- Ani jedno.
- 1. Mě teda kočka vítá a jak!! :-) Mám ráda obojí, ale ne k jídlu a uráží mě to, takže výmaz.
- Jako me u pritele taky. Ale jen prijde, koukne kdo prisel, otre se o nohy a nazdar. To pes, co mame doma, lita jak silenej kdyz prijedu a je jedno jestli se vracim po hodine nebo po tejdnu, vzdycky ma obrovskou radost. I kocky co jsme meli doma byli takovy chladny, prisli jen kdyz chtely zrat. Ale to byli mysilovove, vesnicky micky.
- No to bude ono. Jak jsou venkovní a spoluutváří s dalšími nějaký klan, tak potom ten vztah s člověkem není pro ně tak moc podstatný. Ale i tak hodně záleží na daném jednotlivci. Jsou jako lidi. Mají různé povahy, různou inteligenci, různé potřeby. A pak záleží na těch podmínkách a i na tom, kolik času je člověk ochoten jim dát. S mým kocourkem se vše sešlo tak, že jsme na sebe poměrně dost fixovaní. Ale díky tomu má skoro psí povahu. Dokonce ho chodím venčit tak, že chodí za mnou. Někdy se oddělí, tak ho nechám a když přijdu a zapískám, tak přijde a jdeme zase domů. Když přijdu z práce, vypráví mi spostu věcí. Spí mi na hlavě. Když odjedu na delší dobu, že uražený. Ale za pár hodin neskutečný mazel. Měli/a jsme/jsem už hodně koček. Tenhle je opravdu výjimečný. Nikdy a za nic ho nedám.
- Náš (adoptovaný od sousedů) kocourek je zlatíčko, oproti tomu náš pes nás byl vždycky schopný pomalu sežrat. Ano, záleží na povaze konkrétního zvířete.
- Bohužel jsem ještě ani jedno neochutnal :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale