Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Moje nejkrásnější letní prázdniny se nesly v duchu. . . ? - Anketa 11991

- Moje nejkrásnější letní prádzniny byly ty letošní a to díky skvělýmu fesťáku, krásné dovolené v Turecku a božímu koncertu :) takže kombinace
- Lonsky, dovolena na Krete. Ale tydenni, tak nevim, jestli se nesly prazdniny v tom duchu :-) Ale je fakt, ze jsme se na to cely prazdky tesili.
- Letošní se mi moc líbily. Navštívil jsem Írán a Arménii, konečně jsem se podíval do Petrohradu a dva týdny jsem strávil na chatě ve vesnici Haanja.
- V duchu, kdy jsem nad ničím nijak výrazně nepřemýšlela, neměla žádné starosti a byla šťastná z toho, že jsem poznávala svět ze všech možných stran.
- Dal jsem poslendí možnost.
- Krásná anketa. Asi při těch nejkrásnějších to byla vždy kombinace cestování, lásky a míru, ale ještě bych tam dala jednu důležitou věc. Jakousi pospolitost ve skupině, sdílení komunity. Naopak si teď uvědomuju, že vůbec nikdy to nebylo díky nějakému paření.
- Hana.. děkuju :) A jinak přesně nad tímhle jsem přemejšlela... Ale pak mě napadlo, že všechny z těch možností (kromě toho milostnýho no :D) by mohly jít ruku v ruce s tou skupinou, kamarádama... Takže tak :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale