Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: V jakém supermarketu nakupujete? - Anketa 11994

- nejčastěji v Bille
- ve více. nejvíce v kauflandu. ale pak ještě lídl, penny, tesco a sem tam v albertovi.
- A co je tím myšleno? V kterém nakupuji pravidelně, nejraději, nejčastěji, právě teď...? Nemám vyhraněný pouze jeden obchod s tím, že do jiných bych nechodil.
- Mám ráda Lidl a Tesco, chodím, ale i do Albertu. Vyhýbám se Billa, je drahá a Penny, zdá se nekvalitní. V coop nakupuju pouze v cizině, protože tam jsou lokální poraviny.
- Nakupuji v Selveru, jako většina lidí v Tallinnu. Také někdy chodím do malého obcůdku na konci ulice. Tam ale nakupuji jen mléko a vajíčka. :-)
- Takhle, nejlepší je podle mě Kaufland, ale jelikož je od hrozně daleko, tak nakupuji ve Sparu, který ale minulý týden zrušili a místo něj tam je Albert, který teda nemám moc rád, ale jelikož je blízko, tak nakupuji právě v něm.
- A vlastně otázka se ptá na supermarkety, takže Kaufland, Tesco, Interspar, Globus tam nemají co dělat, to jsou hypermarkety. ;-)
- Třeba takový Tesco má i supermarkety...
- 6. Tak to bydlis celkem pobliz, taky mam albert nejbliz :D od pritele.. chodim tam nejcastejc, docela to tam mam rada.
- 9. Fákt ? :D Ještě zjistíme, že bydlíme ve stejným paneláku :D .. Jj tak to se tam určitě někdy potkáme :D ;-) .. Já to tam nemám moc rád, vadí mi některý ty prodavačky, přijdou mi takový arogantní, a hlavně už několikrát mi u kasy naúčtovali u některého zboží vyšší cenu než měli uvedenou na regálu, na to si dávej pozor. ;-)
- 3: Jo přesně tak.
- Ve všech kromě Globusu a Intersparu. Do těch nedojdu pěšky. Teda došla bych, kdo se má pak táhnout s dvacetikilovym báglem městem, když blíž je jich tolik.
- Blbá anketa, chodím různě d

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale