Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12856 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste narazili na reklamu, která by vám nabízela možnost restaurování vašich starých a poškozených fotografií ( zažloutlých, roztrhaných, . . . atd. ) či colorizaci ( =" obarvení" ) černobílých fotografií - jaká by byla vaše reakce? - Anketa 11996

- Trošku do této oblasti "fušuju", mám jen strach z nízké poptávky :D tak mě napadlo, že bych mohla udělat menší průzkum zde - jestli by to vůbec někoho zaujalo ;)
- Nevyuzila bych to, moc takovejch fotek nemam. A ty co mam, tak maj porad to svoje kouzlo vyvijeni doma na koleni, takze ty bych restaurovat nechtela. Dobra anketa.
- Asi by mne to zaujalo, ale spíše jen jako zajímavost a pohnutka k tomu, abych se o tom zmínil někomu, kdo by toho možná využil, než že bych sám přemýšlel nad možným využitím (nemám žádné takovéto fotky). Musím ale také uznat, že anketa je dobře vymyšlena.
- Většinu starých fotek mám v dobrém stavu. Upravovat (např. kolorizovat) bych je nechtěl, jejich případná patina se mi líbí. A i kdybych už to chtěl, znám několik lidí, kteří mi to udělají zdarma.
- Nepotřebuju...
- Zájemců málo :/ I když... tušila jsem, že by to byla asi jen příležitostná fuška ;) Ale děkuji za chválu ankety :D

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale