Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Která z těchto dvou oblastí ( témat) hraje ve Vašem životě důležitější roli ( ve smyslu čemu věnujete více pozornosti; neptám se na to, zda častěji jíte nebo souložíte, ani co je podstatnější pro přežití, ale co vás tak nějak víc zajímá) ? - Anketa 12015

- Sex :D
- Ale tak více pozornosti věnuji jídlu no, ale druhá otázka co mě více zajímá, tak raději dám přednost sexu než jídlu.
- čili věnuješ více pozornosti něčemu, co Tě zajímá méně?
- Jsem 29 let starý panic a nic na tom už nehodlám měnit.
- 3. Ano.
- Jídlo
- Jelikož ještě nemám ty správné zkušenosti, abych mohla na tuto anketu objektivně odpovídat, více pozornosti dávám samozřejmě jídlu. Ale nehraje v mém životě velkou roli :) Až budu starší (vdaná), tak pravděpodobně pro mě bude důležitější to druhé. Ale ani tehdy bych nechtěla sex ukládat příliš vysoko v mém řebříčku hodnot ;)
- Je velká škoda, že u nás je sex hodně poznamenán takovým stigmatem, vlastně dvěma - jednak křesťanstvím, a potom pornografií. To první z toho udělalo tabu a jakoby něco hříšného či zakázaného a to druhé zase něco jaksi neosobního nebo něco ryze tělesného a technického. Obojí tak bere sexu (nebo lépe - erotice) kouzlo a dá se říct i podstatu. Je hodně těžké se touto kulturní zátěží prokousat až na jádro věci samé. O to těžší, že u toho je potřeba dvou bytostí. Ale není to nemožné. A postupně se tahle zatracovaná a zároveň přehnaně a špatně nafouknutá lidská záležitost začně ukazovat jako něco opravdu nádherného, co z fyzické roviny překračuje až k té duchovní, spirituální. Dá se při tom cestovat v čase až na samý počátek, k momentu velkého třesku. A jedna láska člověka se může na moment rozšířit na lásku k celému vesmíru. Jídlo. Jo, jím docela ráda, ale takhle daleko jsem se s jídlem nikdy nedostala. Naopak, spíš když nějakou dobu nejím, vnímá se mi svět lépe.
- Jím převážně z nutnosti, takže je to jasné.
- Asi ani jedno :-)
- nice! :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale