Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je váš názor na vztah mezi lidmi stejného pohlaví? - Anketa 12019

- Milostný nebo jen kamarádský vztáh?
- Mně to přijde divný, ale toleruju to
- 1. myslím, že to z otázky i možností celkem jednoznačně vyplývá... ;)
- Nechápu, že nejvíc hlasů má první možnost. Normální už jen z biologického hlediska to určitě není. Každopádně, kdo co dělá, je jeho věc, pokud tím neomezuje druhé, takže třetí odpověď.
- 1 - Jistota je jistota. V otáce ani v odpovědích to nebylo. Znám lidi, kterým přijde homosexuální milostný vztah naprosto normální, ale také znám lidi, kteří jenom kamarádství s osobou stejného pohlaví netolerují...
- 5. Co to je za blbost?
- Tak normální to rozhodně není, ale toleruju to. .. Ale nevím uplně jestli je tento můj postoj dobrý, páč já jsem křesťan a křestanství toto tvrdě odsuzuje.
- 6 - Já takový pocit nemám, ale každopádně ta otázka je špatně položená, to zapřít nemůžeš..
- Já to popřu zcela s chutí, protože otázka je naprosto srozumitelná. V životě by mě nenapadlo (a skutečně nechápu, kdes k tomu přišel ty), že někdo nebude tolerovat přátelství s osobou stejného pohlaví. Jak to jako funguje? Dotyčný může cokoliv podnikat pouze ve dvou, protože ve větším počtu lidí by šel proti svému vlastnímu přesvědčení?
- 9 - Já se takto nechovám, ale znám několik takých lidí. Třeba můj bývalý spolužák na střední škole obviňoval všechny, kdo se bavili s osobou stejného pohlaví, že jsou homosexuálové. Že jsem tam tu první odpověď vůbec psal... Dal jsem naketě výmaz, protože mi otázka nepřišla dobře formulovaná. Neber si to prosím osobně. Jen jsem nechtěl být jako např. lolik, který dá bez důvodu výmaza pak zmizí.
- A přesně pro takové důvody si myslím, že by bylo dobré zařadit administrační kolon

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale