Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12681 anket
Vytrženo z diskuze: Ve spojeni s islamskym nabozenstvim v Cesku, jak si myslite, ze by to bylo lepsi. - Anketa 12030

- V každé zemi by cizinci měli respektovat tamní zákony, ale na druhou stranu by neměli být nesmyslně omezováni, což v některých státech, kde je náboženství ve fanatické míře nefunguje. Každopádně ať si v Česku dělají, co chtějí, pokud tím budou dodržovat pravidla, která platí pro všechny.
- Presne tak. Je taky rozdil, jestli je to cizinec turista, nebo cizinec co tady chce zit a pracovat.
- Cizinci by měli respektovat místní zákony, avšak žádný zákon by neměl omezovat náboženskou svobodu a měl by vyznání respektovat také.
- Zákaz veškeré víry! A islám postavit mimo zákon jako fašismus.
- Souhlasím s RealHonzou, v každé zemi by se měly respektovat jejich pravidla. Pokud pravidla v tém zemi nezakazují specifické(á) náboženství, tak mi přijde hloupé to těm věřícím zakazovat.
- Souhlasím s 3. Mělo by se respektovat pravidla dané země. Vlastní náboženství, ať má každý dle své svobody, ale taky tím nesmí omezovat ostatní či dokonce vnucovat svoje náboženství.
- Jinak - přesně jak píše RealHonza, a tak jsem to myslela i v té vedlejší anketě
- U nás přece musí všichni respektovat náboženství někoho jiného, všichni se musí chovat podle místních zásad (zákon) a zároveň se mohou všichni chovat podle zásad svého náboženství (pokud to neporušuje zákon). Takhle je to v Listině základních práv a svobod, která je součástí naší ústavy, a je to tak podle mě správně.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale