Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12834 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je Váš vztah ke kočkám a psům v závislosti na druhu Vašeho vzdělání? - Anketa 12036

- Mam radsi psy. Ale zkreslila jsem to. Mam totiz exaktni vzdelani, nikoli humanitni. Humanitni obor studuju v soucasnosti, ale vidina dostudovani je jeste pomerne daleko. Jestli vubec...
- Dost zajímavá otázka. Škoda, že tu není alespoň 1000 respondentů, aby mohla něco vypovědět. Já mám tedy ráda obojí, ale vzdělaná jsem taky v obojím. Možná tedy trochu důkladněji v tom humanitním, no.
- exaktní & psy
- Přiznám se, že po přečtení nadpisu ankety a několika prvních možností jsem lehce vyprskl smíchy (ale neber to zle, není to vůbec špatná anketa, právě naopak), poté jsem začal přemýšlet, kdo by mohl být autorem ankety (na což jsem tedy nepřišel) a teprve poté jsem se dostal k anketě samotné: takže vzdělání mám exaktní, toho času usiluji o humanitní a ani ke psům, ani ke kočkám nemám nějak zvlášť vyhraněný vztah, ať pozitivní či negativní: :-)
- Jinak, mám obor, který není ani vyloženě exaktní, ani humanitní. Mám to zaměřené tak půl na půl a radši mám asi kočky.
- kočky a humanitní vzdělání
- Inu zatím se anketa vyvíjí určitým směrem, který jsem tak trochu očekávala. Počkám si na pozdější výsledky. Sama mám exaktní vzdělání a preference ve zvířatech rozhodně nemám, vždycky záleží na povaze a roztomilosti konkrétního zvířete.
- Ono vůbec takové to populární srovnávání psů a koček mi přijde poněkud uhozené a něčím i smutné. Obojí má svá specifika daná pradávným způsobem života, evolucí a geny. Snažím se je milovat takové, jací jsou, né jim podsouvat, jaké je chci mít a pak je za to mít nebo nemít ráda. Kočku chci mít kočičí a psa psího. Ideálně.
- Anketa pravděpodobně ukáže, proč Schrödinger nepoužil psa :) Já mám vzdělání humanitní a mám

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale