Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: V jaké nejvyšší nadmořské výšce jste kdy byli? - Anketa 12076

- Bylo to přesně v 5421 metrech na hoře Chacaltaya v Bolívii, ale nevím, jestli by se to mělo počítat, protože jsme se tam nechali vyvézt minibusem, takže jsem to rozhodně nevyšla. Jenom když jsme nakonec "zdolávali vrchol", tak jsme šli převýšení nějakých 150 metrů a musím říct, že i trénovaní lidi tam měli dost velký problém to udýchat, protože ten vzduch je tam už neuvěřitelně řídkej.
- Můj "rekord" je necelých 5900 m. n. m. na vrcholu Kilimanjara. Výstup na vrchol ve výšce 5895 m nám trval necelý týden. Původně nás nahoru šlo 20, vrcholu však dosáhlo jen 6 (včetně mě), zbytek to vzdal a šel zpátky. Kupodivu se mi na vrcholu dýchalo relativně dobře. Byl to naprosto úchvatný zážitek (a pro většinu lidí také doslova dechberoucí) :-)
- 2 962, na Zugspitze
- 4750 Punta Union v Peru. Daihatsumoveconte, klobouk dolů.
- kraviny neřeším
- 4 - Díky! 4800 však taky není vůbec špatný výkon...
- 2- Tak to je teda úžasný výkon, smekám a závidím. Kdybych to měla vzít, na který vrchol jsem vylezla, tak by to byly asi Rysy, což je jen něco málo přes 2500 m a to teda nic moc. :D
- Priznam se, ze nevim. Nejvys asi kdyz jsme kdysi (mohlo mi bejt tak 10 let) byli v Tatrach lyzovat. Ale nevim kde presne jsme byli. Takze co vim, tak nejvys jsem byla na Jestedu a v zahranici Vidova gora v Chorvatsku. Jsem babral :-)
- Možná stálo za to uvést do ankety zemský povrch, ať je to jednoznačné a lidi tam nepíšou letadlo. Na zemském povrchu jsem moc vysoko nebyl, max. něco přes 2000 m. n. m.
- 9 - Zatím tady nikdo letadlo nenapsal. A myslím, že nikoho by to ani nenapadlo...
- :D tak letadlo mě teda fakt nenapadlo a rozhodně pochybuju, že

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale