Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12867 anket
Vytrženo z diskuze: Šli byste dobrovolně do státu nakaženého ebolou pod vidinou mnohonásobně většího výdělku? Peníze nutně potřebujete. Šli byste do toho? ? - Anketa 12083

- Nejspíše ano, ale záleží na situaci (kam bych jel, jaké by byly podmínky, jak dlouho bych tam byl...). V podobných situacích bych ale pomohl i bez peněžní odměny.
- 1 - jsi debil, tak doufám, že bys tam zůstal (lépe řečeno, je třeba Afriku izolovat, jeď si tam, ale návratu není)!
- Ne v žádném případě.
- 2 - Díky za názor. Jenom nevím, proč bych tam měl zůstávat! Jestli by tam nebyly dostatečné hygienické podmínky a byla by velká šance, že ebolu chytím, tak bych tam stučně a jednoduše NEJEL! A navíc já ve finanční tísni (naštěstí) nejsem, tudíž nemám důvod tam jezdit. Děkuji za pochopení!
- 2 - Vůbec nevím, jak to u těhle humanitárních pobytů probíhá. První bych si zjistil možná rizika a až pak bych se rozhodl.
- Asi bych šla, ale ani ne tak za vidinou těch peněz, ale spíš z důvodu svého osobního pocitu, taky v mém rozhodnutí hraje roli asi to, že tu momentálně nemám žádné závazky, možná bych o nějaký čas pozděj reagovala jinak. 2. vskutku hodnotný příspěvek!
- 6 - Přesně.
- Podobně jako daihat nebo Jani.
- Já? Kde? :-)
- 9: Ajo :-O Faux pas. Jako sMOuNA :-)
- Těžko posouditi, záleží na situaci.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale