Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo podle vás zasluhuje větší úctu? - Anketa 12092

- joke?
- Jak o tom můžete dělat ankety?
- Souhlasím s RealHonzou, ale chápu, kam tím autor směřuje, čím dál tím víc čtu kritické příspěvky o Václavu Havlovi a naopak skvělé komentáře k Zemanovi, je mi z toho smutno. Na výsledky ankety jsem zvědavá.
- 3. sMOuNA: Přesně tak. Prostě chci vědět, jaký je asi poměr názorů.
- Vsadím se, že každý hlas pro Zemana je brán jako vtip...
- 5. Tak to bys prohrál. já fandím Zemanovi rozhodně více než Havlovi. Havla jsem brala vždy jen jako loutku, která není dost silná aby byla prezidentem. líbí se mi asi 95% Zemanových názorů a má v nich pravdu. spíš nechápu lidi, kteří ho nejspíš odsuzují bez toho aby si jeho názor vyslechli.
- 6 - To snad nemyslíš vážně. Havel, že není dost silný? Měl velice těžký život a nikdy se nevzdal. Zeman je ten, který na to nemá. Jsem velice rád že nebydlím v zemi, kde vládně někdo takový. Jestli do rozhlasu říká ku*da jestli říká, že 17. 11. se zase tolik nestalo, tak to fakt nevím. PS: Ještě nedávno jsem si myslel, že jsi inteligentní člověk. Já jsem hodně tolerantní člověk, ale tohle fakt nechápu...
- Nechápu jak někdo muže zastávat Zemana ! Havel je osbnost uznávaná po celem světe. Zeman mu nesahá ani po kolena.
- 6.: Tak to by mě teda zajímalo, v čím konkrétně s ním souhlasíš (i když snad radši ani ne)? Těžko by se hledalo 5% natož 95%. Bohužel se musím stydět za 55% (nebo kolik to bylo) lidí, kteří měli loni tu drzost hodit jeho jméno v obálce do urny.
- 2, 3: A kde se s takovými příspěvky setkáváte? Není to třeba v diskuzích pod články serveru Novinky.cz? Jelikož dle mého je vypovídací hodnota těchto příspěvků rovna nule. Čím dál častěji mám pocit, že skupink

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale