Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12871 anket
Vytrženo z diskuze: Jste rádi, když máte starosti? Řešíte rádi problémy? - Anketa 12099

- Co je to za otázku? Kdo by měl rád starosti? Jako je sice fakt, že by jinak život byl nuda, ale tahle otázka je fakt hloupá
- Znám spoustu lidí, kteří by bez nich nemohli žít.
- Je to náhodou zajímavá otázka a myslím, že tuším, jak to autor myslí. Všimla jsem si, že hodně lidí si paradoxně doslova vymýšlí problémy, které vůbec nemusí existovat, jen aby si měli na co stěžovat.
- Takový ty příjemné vyřizovací starosti jsou čas od času fajn. Problémy jako takové určitě ne.
- Tak starosti se dají vyložit různě. Když má člověk někoho rád, má o něj zároveň starost. A nemít takovou starost znamená nemít nikoho rád. V tomto smyslu by bez starostí asi nemohl být nikdo. Ale je mi jasné, že to bylo myšleno jinak :-)
- Hmm, on je asi problém a problém, záleží na tom, co přesně
- 6. Já si představím opravdové problémy, třeba přetrvávající zdravotní problémy, ztrátu zaměstnání, vykradení bytu, ztrátu dokladů, zatoulaný kocour... Tak to fakt neřeším ráda. Ale nic jiného jako problémy nevnímám. Žádné jiné starosti neznám.
- Já si asi představím i míň závažné problémy jako starosti, např., když se ztratím na novém místě, v nějakém velkoměstě v cizině a zrovna u sebe nemám žádné peníze, abych se dostala zpět aspoň tím metrem (problémy tohoto typu řeším někdy i ráda), ztrátu dokladů možná taky, s tím zbytkem souhlasím, toto už naopak ráda nemám.
- Já si právě taky představuju závažnější problémy, to ostatní jsou spíš výzvy
- Jo. Tak pokud bych byla v takové situaci, tak by to byla taky spíš výzva, jak píše support a problém by nastal ve chvíli, kdy by mě obklopil hlouček divných týpků a začali mě někam zatlačovat nebo začali být agresivní.
- Dob

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale