Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Která Korea vás láká více? - Anketa 12107

- Rozhodně Severní. Mám rád místa, kam moc lidí nejezdí a chtěl bych tu zemi opravdu poznat, což jaksi kvůli Kima nejde.
- Obě, ale každá úplně jiným způsobem.
- Jižní.
- Ani jedna nijak zvlášť, ale když už, tak jižní
- Lákají mě obě, ale nejsem sebevrah.
- 5 - Proč sebevrah? Severní Korea je pro turisty jedna z nejbezpečnějších zemí. A o té jižní ani nemluvě.
- 1. Proč to nejde? Vždyť zájezdy jsou možné. Taky bych navštívil obě, tu Severní z podobnýho důvodu, jako bych chtěl navštívit Černobyl. A Jižní mě láka přibližně, jako Japonsko.
- 6- Já vím, trošku jsem si z toho udělala srandu. Dívala jsem se, jak probíhají skupinový zájezdy do Severní Korei a docela mě to zaujalo. I přes to ale mám v hledáčku jiné lokality- Aljašku, Patagonii nebo Rusko. :D
- Spíš ta jižní, do té severní se trochu bojím. Mám z toho takový pocit, že stačí jeden přešlap, aby měl člověk velké potíže.
- 7 - Když je to z cestovkou, tak je všecho omezené. Všude, kam to jde jezdím na vlastní pěst, abych si mohl všechno dle libosti prolézt a prozkoumat. Na dovolené většinou bydlím u místních, dopravuji se jako místní a jím to co místní. S cestovkou je většinou pevný program a navíc v S. Koreji je přizpůsobený turistům (turisté sice vidí zlaté sochy, ale chdý venkov ne). Z toho důvodu si myslím, že Severní Koreu nejde poznat.
- jo takhle, tak to samozřejmě.
- Čtu diskuzi a mám z toho příjemný pocit. Hmm, to se moc nestává. (Není to tím, že odprejsknul ten ocas? ;-) ) Vidím, že tu jsou docela profilovaní cestovatelé. Milé :-)
- No Hano a Daihatsumoveconte, v posledních dnech jste ukázali svůj pravý charakter. Ilocas4 sem už pár dnů nic nenapsal, no př

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale