Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12872 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslíte o chování domácích zvířat? - Anketa 12110

- Nesouhlasím s tím. Podle mne by zvířata neměla být chována pro vlastní potěšení, protože jim to odebírá svobodu a nežijí v přirozeném prostředí.
- Jak kteryho zvirete. S beznym chovem souhlasim - pokud se mu clovek venuje, nesouhlasim s chovanim treba tygru.
- 1. Když si vezmeš dnešní psy, tak některá plemena by ani v přírodě už nepřežila. Byla přešlechtěna (ano, vím, že lidmi), ale jejich přirozeným prostředím se nyní stalo lidské obydlí.
- 1 - a co je přirozené prostředí pro domestikovaného psa, kupříkladu??? A už vidím jak nám tu pobíhají po silnicích stáda koní... Trochu mimo, ne?
- U většiny zvířat s tím nesouhlasím. Obzvlášť třeba u exotických nebo divokých. Taky se mi nelíbí chov zpěvných ptáků - zavírání do klecí. U těch zvířat, co se domestikovala, se dají vytvořit takové podmínky, aby zvíře bylo maximálně šťastné, snad i šťastnější, než kdyby bylo volné. Bohužel se často nějaká podmínka zanedbává. Pak bych to taky neschvalovala. Pokud vžak zvíře má náležitou péči, pak se mi to zdá v pořádku.
- JINAK-nemohu říct ani ano ani ne takto všeobecně, je to různé, případ od případu - jak mnozí přede mnou zmiňovali - je velice důležité, aby chovanému zvířátku byla věnována s upřímnou láskou ta nejlepší péče a ještě důležitější je, aby se zároveň i zvířátko cítilo spokojené (i ta nejlepší péče nemusí nutně zaručovat spokojenost zvířátka). Podle mne prostě každé zvířátko patří ven do přírody, tak je to správné a přirozené. Pokud ale s člověkem naváže (oboustranné) přátelství, je v jeho chování veselé a nic mu nechybí, pak nevidím žádný důvod proč nesouhlasit a proč takové soužití považovat za špatné (vůči zvířeti)... vždyť i člověk je součástí pří

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale