Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12769 anket
Vytrženo z diskuze: S kým byste z těchto dvou fiktivních postav raději kamarádili? ( Pokud jenu z těchto postav neznáte, PROSÍM, nehlasujte. - Anketa 12176

- S Forrestem. S Forrestem Gumpem.
- S Forrestem, protože byl bohatý. :D Néé dělám si samozřejmě srandu. :) Ale s ním bych si spíš rozuměla, Sheldona bych musela po pěti minutách zabít.
- Forresta jsem sice viděla, ale nepamatuju si, jakej byl, takže neposoudím...třetí možnost
- S Forrestem, přijde mi víc lidský. Pokud bych byla v nouzi, za Sheldonem bych nešla určitě. :-)
- Nechápu, jak se slučuje upozornění v závorce s předposlední možností... Nicméně, volila bych asi Sheldona. Nechce se mi rozepisovat důvody.
- 5.: Tak asi pokud neznáme, ať nehlasujeme pro žádnou z nich, ne? :) ani mě to nenapadlo si to vyložit jako ty, ale je fakt, že je to tak blbě napsaný
- Určitě s Forrestem, je hodný. Sheldona miluju, ale je to sebestředný hajzl - v tv sranda, do života nepoužitelný přítel.
- Neznam Sheldona Coopera. Takze niiic.
- Tahle anketa je pro mě hrozně tezká, protoze Sheldon je pro mě naprosto dokanalý a kdybych měla moznost se s ním setkam slouzím mu. A Forrest je zase doprosrdečný člověk kterému bych pomáhala a bavila se s ním. S oběma bych si rozumněla a oba bych chtěla zvolit. Nevím
- Moc pěkná otázka. Oba svým způdobem miluju. Ale čím déle Sheldona znám, tímméně bych ho chtěla potkat vreálném životě. Takže volím Foresta a shoduju se s Anonymem 7.
- 9 - asi máš ráda psychické týrání, určitě si někoho takového najdeš, kdo tě bude mít za méněcenný druh a jen tě bude využívat. Je to vtipné v seriálu, v životě by to byl zločinec.
- S Forrestem.
- 11 - Uctívám Sheldona, ano. Naučila bych se od něj spoustu věcí

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale