Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Lidé s vysokoškolským vzděláním jsou podle vás . . . ? - Anketa 12177

- Záleží na tom kde studoval. Od známých vím, že Ostravskou univenzitu zvládne skoro každý, ale opravdu málokdo se dostane na Oxford.
- Taky záleží na době...dneska má vejšku každej dement (doslova)... ale obecně si myslím, že první možnost pořád platí
- 1. Ať žije generalizování, OU opravdu nezvládne každý, liší se to obor od oboru, tak jako všude jinde.
- 3 - Jak už supportidiots řekla, vysokou školu dneska zvládne každej dement. A OU spíše patří k těm, kam chodí nenáročnější studenti. To se však o Oxfordu opravdu říct nedá.
- Statisticky si myslím, že bude platit první odpověď, ale jak říká supp, rozhodně to neznamená, že by to bylo pravidlem. Zrovna v ČR si myslím, že s aktuálně nastaveným systémem, kdy na VŠ jde fakt každý blbec jen, aby nemusel pracovat, bude tento trend platit méně než ve vyspělých státech. Dále by mě zajímalo, jak je definovaná ta "inteligence"? Pokud vezmeme někoho, kdo vystudoval obor X, tak věřím, že v tomhle oboru X na tom bude lépe než drtivá většina lidí, kteří obor X na VŠ nestudovali. Co ale znalosti z oboru Y? Nebo obecné ať už praktické či obecné znalosti nebo třeba selský rozum?
- 4. Promiň, ale tento názor mi přijde dost mimo. Vysokou školu fakt nezvládne každý blb, osobně znám strašně moc lidí, které vyhodili hned třeba po roce, přitom to blbci nejsou. Je to dost o vůli a píli, to ano, ale člověk s podprůměrnou inteligencí, byť bude mít tyto vlastnosti, to v mnohých případech fakt nezvládne. A taky to záleží obor od oboru, fakulta od fakulty, často slyším názory lidí, kteří vyzkoušeli víc fakult, že nejjednodušší je pajdák, ale tam to zase bude obor od oboru. Plus, nejen o OU, ale i o jiných školách se

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale