Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Která část života je podle vás nejlepší, i když jste třeba zatím nějakou neprožili? - Anketa 12186

- Dala jsem 20-29, soudím podle sebe, jsem v téhle etapě teď a jsou to rozhodně nejlepší léta, co jsem kdy prožila :)
- Taky jsem dal třetí možnost.
- Určitě dětství, jinak 56 let jako stáří je docela netaktní!
- To nejde takhel jednoduše říct. Záleží kdo má jaký život. Když se na to podívám obecně, tak mi vychází ta první možnost dětství. Ale například já jsem měl velice špatné dětství, takže u mě to neplatí. Prostě nejde to takhle obecně říct, pro každého člověka je nejlepší jiná část života.
- Dyť jo, je to subjektivní. Ale hodnotit bys to měl podle životních hodnot v každé části.
- Tahle anketa by byla vhodná pro starší lidi, protože já, jakožto pětadvacetiletý člověk nemůžu posoudit, jestli je lepší mít 10 nebo 50. BTW: V období puberty: Drogy? Cos tím chtěl říct.
- Hmm, já můžu posoudit jen dětství a pubertu, v dospělosti jsem opravdu hodně krátce na nějaké závěry. A asi tak, děství bylo docela fajn, puberta náročná, ale zároveň asi jeden nejlepší rok, kdy jsem byla schopná smát se úplně všemu a všem a to až tak, že jsem si jednou myslela, že fakt tím smíchem umřu. :D
- Jé, můj příspěvek to byl. :-)
- To je hrozně těžké říct. Osobně bych automaticky dala dětství, ale to, jak bylo dětství úžasné, jsem si začala uvědomovat až po té, co jsem vyrostla. Když jsem byla dítě, tak jsem hrozně toužila po tom být dospělá. Takže vlastně ani nevím, krásu dětství si uvědomuji až zpětně.
- 6.: Drogama se dají myslet i legální jako cigarety a alkohol, a myslím, že většina z nás je poprvý vyzkoušela v tomhle věku (i když já si myslím, že ty cigarety jsem zrovna zkoušela ještě dřív než v 11 :D)
- 10. ms fotki jak koruis ? POSLI JI
- 6

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale