Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Co se týče dění na Ukrajině, myslíte si, že je Rusko, potažmo Putin v právu? - Anketa 12195

- Tak všem musí být jasné, že tu válku tam začali USA s EU, jelikož Janukovyč odmítl vstup do EU, tak přeci Američané museli zasáhnout, aby tam měli tu svojí demokracii. A co se týče role Rusů je otázka jestli tam vojensky zasahují nebo ne, protože nejsou žádné důkazy, žádný ruský voják tam nebyl chycen (a že už tam bylo zajato x vojáků), ale každopádně jsem rád, že pomáhají lidem na východě a že se Rusové jen tak nedají zastrašit. USA a EU si mysleli, že těmi svými sankcemi zlomí Putina, ale to se teda spletli, Rusko i tak je v pohodě, i rubl už je v pohodě. Oni si poradí i bez Evropy, už se dohodlo s Čínou, že spolu budou obchodovat a především jim posílat plyn, tudíž až Evropě přestane dodávat plyn, pak se představitelé EU vzpamatují. A je smutné, že místo toho aby se řešil problém s přistěhovalci, tak se musí řešit tohle...
- Nepřijde mi že jeho počínání je úplně správné, ale v něčem přeci jen pravdu má. To, že Rusko obsadilo Krym není správné, ale všichni ví, že většinu krymské populace tvoří Rusi. Neštve mě ani tak Putin, ale spíše proruští separatisté v ruských regionech Ukrajiny. Jestli tak strašně chcou být součástí Ruska, tak proč se tam nepřestěhují? Místa je tam přece dost... :-D Ani počínání některých členů ukrajinské vlády v průběhu tohoto konfliktu nebylo správné. Naprosto jsem nechápal chování Viktora Janukovyče.
- To bylo pořád řečí o demokracii a najednou Západ podněcuje a podporuje puč proti demokraticky zvolené vládě. Ukrajinští občané mají právo vzbouřit se proti pučistickému režimu a je správné, že jim Rusko pomáhá. Svoboda a demokracie musí zvítězit nad fašismem.
- Naprostý souhlas s numero uno duo i trese.
- Důkazy o podpoře

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale