Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12800 anket
Vytrženo z diskuze: Kdyby se teď coca- cola, fanta i sprite měli stáhnout navždy z trhu, a spotřebitelé by museli zaplatit 500 každý, aby se na trh trvale vrtáila, zaplatili byste tuto částku? - Anketa 12197

- Asi ne, colu piju jen málokdy, a to jako lék na zažívání :D jinak vůbec...a bohatě bych si vystačila s jinou značkou, třeba pepsi
- ...fantu nepiju už vůbec, fuj, a sprite jen na míchání ... a stejně jako coca cola se dá nahradit jinou značkou, třeba 7up mi přijde jako to samý :)
- Ne, naopak bych tu pětistovku zaplatil za to, aby všechno tohle zůstalo trvale staženo :-D (nadsázka, ať si každý pije, co chce).
- Ty náhražky mě nenapadly. chtěl jsem aby to vyznělo že to nepůjde nijak nahradit stejnou limonádou... kurva
- Ne, tyto nápoje nepiju.
- Ne, tohle vůbec nepiju. Ale kdyby chtěli stáhnout Kofolu, tak bych o tom přemýšlela, protože to je jediný sladký pití, který mám fakt ráda.
- Kolu, fantu i sprite piju opravdu příležitostně. Sice mi chutnají, ale snažím se jim vyhýbat. V žádném případě bych neplatila, aby zůstali na trhu. 6. S Kofolou bych se taky rozmýšlela. Mám ji ráda a jelikož je to "malý" (v porovnání s kolou) výrobce, navíc s českým zázemím, možná bych ji podpořila i pětistovkou :D
- Kolu, fantu, sprite ani nic podpobného piju jen vyjímečně. Dokázal bych bez toho žít. Zlatá voda a čaj!
- ne, mám přece kofolu!
- Pepsi je lepší, Fantu bych oželel...
- piju pepsi na pálení žáhy, coca colu nepiju.
- Coca-Cola nemá náhradu, leda nějaký limonády ji parodující... I když ji tedy nepiji nějak často, tu pětistovku bych za její návrat spíše dal.
- Myslím, že žádný z těchto nápojů by mi nijak výrazně nechyběl. Ale za tu kofolu bych tu pětistovku asi taky obětovala. :)
- Zaplatil bych 500, aby se stáhli z trhu :)
- Urcite ne, kdyz uz tyhle fujky piju, tak na chut. Coz moc casto neni, nechci vypadat jak

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale