Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Co jste spíše? - Anketa 12200

- Optimista jako Brno
- rodina mi říká, je optimista, realista, pesimista a pak dlouho nic a jsi ty. já říkám, že jsem realista s životními zkušenostmi.
- Pesimistický realista. :D vždycky počítám s tím, že se nic nepovede, abych pak byla překvapená, když to třeba nakonec vyjde.
- Realistický optimista. Kdysi jsem býval velký pesimista, ale časem se stal ze mě optimista a myslím, že i díky tomu je ze mě lepší člověk. Člověk pak myslí pozitivněji, netrápí ho tolik ty věci co se kolem dějí. :-)
- Tak v tomhle případě to mám podobně jako hotntoot.
- Nevím, myslím si, že jsem všechno tak nějak dohromady, dost záleží na okolnostech. Ale poslední dobou mi přijde, že celkem realista.
- Podle mě mají pesimisté jednodušší život - vždy počítají s nejhorším, tudíž nezažívají velká zklamání a když něco (nečekaně) vyjde, pak je to skvělé - přestože si ten pocit nedokážou vychutnat, protože ihned začnou očekávat brzký konec štěstí. Optimisté zase mají plnohodnotnější život - zažívají naplno sladkost svých úspěchů a stejně tak i hořkost svých nezdarů. Takže co asi jsem když to vidím takhle? :) Asi budu realista...ale těžko říct. Záleží hodně na situacích ;)
- 8. Na mě působíš jako optimista. Jde poznat, že jsi poměrně citlivá, život prožíváš víc než promýšlíš, věci okolo tě zajímají a přitahují a dovedeš v nich vidět spíš krásu a dobrou stránku. Z toho mi vychází ten plnohodnotnější život.
- Teda 7. Nepsala jsem to sobě :-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale