Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12868 anket
Vytrženo z diskuze: Doma na ( 'velké') toaletě. . . ? - Anketa 12206

- mám tam naučný časák.
- mobil..
- Přemejšlím nad různejma věcma.
- Vyjímečně křížovky, to jen když jsou po ruce (a to většinu nejsou). Jinak většinou čtu časopisy nebo katalogy konkurenčních cestovek. :-)
- Já skutečně nechápu, proč má tolik lidí potřebu na záchodě ješt něco dělat. To tam sedíte tak dlouho? To je spíš ukazatel, že něco není v pořádku...
- 5 - Co je na tom špatného?
- Ctu si etikety od ruznejch vecicek co tam mam. Nekdy casak, nekdy knizka, nekdy mobil, nekdy nic.
- :D zajímavá anketa... občas si čtu etikety :D
- Mám tendence si na záchod nosit věci, které považuji za podružné, takže si na ně nejsem schopna udělat čas, ale přesto se k nim chci někdy dostat a tak doufám, že si na ně najdu ten čas na záchodě. Jenže ono se to pak nestane, takže se mi tam kupí všemožné materiály ke čtení, učení a jinému průzkumu, které tak 1x za rok proberu a co si už napamatuju, tak vyhodím a co mě zajímá dál, tam nechám, že třeba přece někdy... ale pořád to má vzrůstající tendenci. Jani, já to vidím tak, že člověk tam jde, dosedne, teď se třeba 5, 10 vteřin děje něco, kvůli čemu tam potřebuje být, ale mezitím už se začne nudit, takže něco otevře. a potom se začte a nechce se mu hned řešit tu návaznou a ne moc zábavnout část. Je to i o lenosti - zvedat se, utírat prdel, často doufám i sprcha, prostě spousta námahy a přitom už čteš něco třeba zajímavého. V podstatě je to takový druh prokrastinace. (Možná).
- Aj ta nová doba, mobil/tablet jsem mohla do možností zahrnout :) ale jsem halt vyrůstala ještě za old skůlu, takže dřív knížky (na hajzlíku jsem přečetla všechny 3 díly Pána prstenů :D :D :D), teď křížovky - mobil by mě nenapadl :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale