Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Přijde vám Írán nebezpečný? - Anketa 12213

- Mám z Íránu jistý respekt, přijde mi trochu nebezpečný. Beru to z pohledu ženy - turistky. Bez jakéhokoli doprovodu. Přesto bych tuto zemí ráda navštívila
- Ano
- Jo, ale ne až tak moc jako pár jiných zemí
- Ne až tak nebezpečný jako USA :)
- Írán ne.
- 2, 3 - Proč si to myslíte?
- Podle mě je Írán pro turistý jedna z nejbezpečnějších zemíí, protože válka tam není, kriminalita je nulová, nejsou tam žádní opilci a místní jsou prý velmi milí. Navíc je to tam naprosto nádherné.
- Já bych to zase založila na zkušenostech kamarádky, která tuhle zemi několikrát (sama) navštívila. Kromě jediné výjimky neměla žádnou negativní zkušenost či že by se ocitla v nebezpečí. Proto si myslím, že to není nebezpečná země.
- 6.: Nemám k tomu vlastně žádný objektivní důvod, zkrátka na mě ta země tak působí... náboženstvím a svou historií
- Tak některé části ano, nicméně co se týče jeho sousedů, tak je relativně bezpečný. Sám bych tam asi nejel, ale pokud by byla dobrá příležitost jet tam v nějaké partě, tak bych nad tím minimálně zauvažoval. S arabskými zeměmi mám zkušenosti jen s benevolentními UAE a ty mohu jedině doporučit.
- 10 - Pochopil jsem správně, že sousední země Íránu jsou bezpečné? Mezi ně patří Pákistán, Afghánistán a Irák! A ty podle mě moc bezpečné nejsou. A co se týče SAE, tak ty na mě byly až moc "umělé" - kromě staré čtvrti bylo všechno dělané na efekt pro turisty. jestli už do nějaké arabsé země k moři, tak do Kuvajtu, Libanonu nebo Jordánska (jenom můj názor).
- Persie je krásná a obrovská země. Nevím, co se Vám na ní nelíbí. (z pohledu muže)
- Nevím jak je to myšleno. Pro ostatní země, nebo pro návštěvníka ta

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale