Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12824 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se OBVYKLE chováte na eskalátorech? - Anketa 12215

- Pěkná anketa. :) Když jsem sama a přede mnou je místo, tak jdu, když přede mnou někdo stojí, tak taky stojím. Když jdu s někým, tak vždycky stojíme. :D Teď jsem byla úplně v šoku když jsem navštívila Prahu, jak jsou lidi strašně nervózní a na eskalátorech v metru strašně spěchaj a když jim byť jen o 5 cenťáku zavazíte, tak jsou hned nepříjemní a musí se na vás obořit.
- Záleží na tom, jak moc pospíchám. Když vím, že mám jen dvě minuty, než mi ujede autobus, tak jdu. Pokud mám času hromadu, jsem unavená nebo jdu s někým, tak stojíme. Pokud už stojím, tak vždy vpravo. Dle mého názoru je strašně neohleduplné, když někdo zaclání na straně levé. A je jedno, jestli eskalátor jede nahoru nebo dolu!
- 1. Děkuju :-) Jo, v těch větších městěch je to v tomto směru fakt dost uspěchané, co jsem si tak všimla. Třeba v Londýně tam stál tak 1 člověk z tisíce (a to jsem to ještě přehnala :D) Já teda většinou stojím, protože když už mi tam tak hezky naservírovali takové schody, tak proč se namáhat ještě chůzí po nich. :D Navíc je docela fajn se "zastavit". :-)
- Většinou jdu nebo stojím, asi tak, jako napsala Katysek :) akorát mě neskutečně iritujou lidi, co si stoupou vlevo, a že jich je všude plno :/ inteligentní lidi, co si stoupou vpravo, jsem viděla všehovšudy jen na eskalátech v metru - takže jen v Praze a Vídni :D :D
- 4. Zajímalo by mě, kde v Praze se ti tohle poštěstilo? Já většinou narážím jen na neohleduplné plny, co stojí vlevo a ještě se naštvou, když je požádáš, aby uhnuli.
- 5.: Tyjo, tak to nevím, to bylo určitě na více místech :) ale vybavuju si jedny šíleně dlouhý schody, snad pět minut to jelo nahoru :D ale kde to bylo, to fakt nevím,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale