Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12833 anket
Vytrženo z diskuze: Jaké moje chování by podle vás nejvíc škodilo zdraví ostatních v restauraci? - Anketa 12218

- Nejvíc by škodilo zdraví ostatních určitě kouření cigaret, to je jasný.
- Tak fyzickýmu zdraví to kouření, ostatní ne... ale vidět sebevraždu v přímým přenose, to asi dost pohne s psychickým zdravím, takže jsem dala tu
- Trochu ulítlá anketa :D některé věci z uvedených by škodily fyzickému, jiné duševnímu zdraví, některé ničemu, ale asi takto: Nevím, co by nejvíc škodilo obecně, ale pro mě by to byla asi ta sebevražda v přímém přenosu, dobře mi nedělá ani to, pokud někdo mluví hodně sprostě, to snáším asi hůř než jiní. Pak je tady zajímavá a mnou nepochopená možnost "nohy na stole" jako, asi by se mi na to nedívalo moc dobře, ale zdraví by mi to nijak neohrozilo nejspíš. :D (to samé zvracení nebo posrání) A co se týče toho fyzického, tak cigarety, ale zatím nějak nepociťuju, že by mi tady to pasivní kouření nějak kazilo zdraví.
- Ta sebevražda je provedená jak? Jestli s výbušninou pod košilí, tak asi ta...
- Já jsem bohužel hlasovala dřív, než jsem to dočetla do konce. To bych vybrala asi tu sebevraždu.
- Zdraví z nabídky škodí jen to kouření cigaret a případně ta sebevražda (záleží na provedení). Ostatní možnosti jsou zbytečné.
- Trošku divně položená otázka (možná úmyslně), ne? Zdraví asi to kouření. Každopádně pokud by si někdo vystřelil mozek, tak psychika by udělala své. Dále by mi víc vadil ten nesnesitelný smrad, když by byl tak nesnesitelný, posrání a poblití. Otázka se ale týká zdraví, takže zřejmě to kouření (pokud by neplatilo viz Stndaa).
- Tahle anketa je spíš demonstrativní, než zjišťující :)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale