Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: V případě, že se ocitnete v nějaké diskuzi se skupinou známých či přátel na téma muslimové, máte spíše tendenci na ně nadávat, hanobit a poukazovat na jejich zlé činy, nebo spíše máte sklony k tomu je obhajovat, uvádět argumenty k jejich kladnému hodnocení? - Anketa 12260

- Autor se v anketě ptá a dává nám na výběr ze dvou možností už v otázce. V odpovědích pak jedna z daných možností zcela chybí... dle mého špatná anketa.
- Dlužím autorce omluvu. Z nějakého důvodu (chyba jen a pauze na mé straně) jsem si nevšiml jedné z odpovědí.
- Jinak. Pokud je diskuze na téma IS, teroristických útoků, omezování žen a fanatické dodržování náboženství, tak je budu zřejmě hanobit. Pokud bude diskuze obecná, tak ne. Po návštěvě UAE nemůžu říct proti místním nic špatného, ba naopak některé věci vnímám pozitivněji než v Česku.
- Pokud se jedná o skupinu známých, nikdy se do diskuze nenechám zapojit, často se to mezi těmito lidmi pak neobejde bez hádek nebo ostrých výměn názorů, to fakt nevyhledávám. Názor možná mám (nebo ne? Snažím se vidět negativa i pozitiva, ve výsledku to vypadá beznázorově), pokud jsem ve skupině hodně mi blízkých lidí, u kterých vím, že se nad tím taky zamyslí z více stran a nebudou si za každou cenu prosazovat svoji pravdu, tak je teda asi ani vyloženě nehanobím, ani neobhajuju.
- To první, muslimy tady nechci, když o nich mluvím tak jenom kriticky. Ale jinak já se do diskuzí na tohle téma (a celkově téma o politice) nezapojuji, týto diskuze vedou akorát k hádce a já jsem člověk, který se nikdy s nikým nehádá. Já o takovýchto věcech se bavím pouze s rodičema, ono vlastně já ani neznám nikoho ve svém okolí kdo by se zajímal o politiku, což je smutné.
- Muslimové jsou také skupina obyvatel to jistě, ale nemusí kvůli náboženství terorizovat, zabíjet atd. Ať si ve svém státě dělají co chtějí, ale ať nás neomezují tady. P.S.: Takže zkrátka varianta 1.
- 3. No, tady o extremismu nepadlo ani slovo. I když to k

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale