Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12853 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro muže - Jak nazýváte ženský pohlavní orgán ( pochvu) v konverzaci s kamarády? - Anketa 12272

- Frnda (frndička) asi nejčastěji. A pak tak po různu. Nicméně, nazvat vagínu prcinou, to je trošku zvláštní...
- Spousta výrazů je tu zvláštních, včetně frndy. Ale používaj se.
- zvláštní v tom smyslu, že prcina je zadek...
- Já říkám Kundička. :-D
- Ja znam teda prcinu spis jako holku, ale kdyz uz tak spis minda nez zadek. Nicmene nejsem chlap, ze.
- Chtěla bych autora upozornit, že pochva je jen část (neviditelná) ženských pohlavních orgánů. A například bobr a pochva jsou dvě zcela rozdílné věci. Třeba jako kdyby se žaludu říkalo koule. Když už, tak tam chybí "vulva". Pro označení téhle záležitosti svůj vlastní a zcela jedinečný název už od malinka a používám výhradně ten. Výjimečně píča nebo pipina. A Stndaa má pravdu. Prcina je prdel. I když je to divný.
- Já znám teda slovo prcina jako výraz pro vagínu, případně přeneseně pro holku. Je to i ve filmu Nejistá sezóna, kde gynekoložka říká "zlatý prciny" a myslím, že nemluví o zadcích :) www.youtube.com/watch?v=O-3LWvjxMFQ
- 7. Taky tak. Tvrzení Standy a Hany že prcina je prdel jsem v životě neslyšel, tento výraz se používá bud pro vagínu nebo pro holku.
- No, tak když to řikaj ve filmu... Vím, že je to zadek. Ještě jsem ochotna připustit, že to je celá zadní část ženského těla, když se mírně předkloní, tzn. že je její součástí "to všechno".
- diskuse.doktorka.cz/prcinka/archiv/160/
- A co? Na internet si může psát kdo chce co chce. Správně je to zadek, ale protože tolika lidem to evokuje "prcání" a tudíž něco, k čemu se většinou používá ta vagina, tak si to většina lidí taky plete. Takových omylů je v češtině celá spousta.
- Řík

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale